27. jarná aukcia umenia (výsledky aukcie)
Sobota, 22.5.2021, 14:00:00
Galéria Art Invest
drevoryt na papieri, 23x18,5 cm, značené vpravo dole „Szabó“
150,00 €
1947, akvarel na papieri, 30x40 cm, značené vpravo dole „Szabó Gyula“
650,00 €
1980, olej na maliarskej lepenke, 46x64 cm, značené vpravo dole „Ľ. Ilečko“
450,00 €
olej na kartóne, 60x46,5 cm, neznačené
Dielo pochádza z rodiny autora.
250,00 €
1946, kresba perom tušom na papieri, 13x19 cm, značené vľavo dole „Šturdík 1946“
250,00 €
1947, olej na lepenke, 66x77 cm, značené vľavo hore „Šturdík 47“
1 500,00 €
1972, olej na sololite, 92x35 cm, značené vpravo dole „G. Schillerová“
240,00 €
240,00 €
1999, olej na plátne, 35x50 cm, značené vpravo dole „J. Považan“
500,00 €
500,00 €
olej na maliarskej lepenke, 19x15 cm, značené vľavo hore „Šándora“
160,00 €