2018, olej na plátne, 40x40 cm, značené vpravo dole „Hajko 18“
2017, olej na plátne, 40x40 cm, značené vpravo dole „Hajko 17“
2018, olej na maliarskej lepenke, 25x30 cm, značené vpravo dole „Hajko 18“
1995, olej na plátne, 45x35 cm, značené vpravo dole „Hajko 95“
2017, olej na maliarskej lepenke, 40x20 cm, značené vpravo dole „Hajko 17“
1993, farebný lept na papieri (38. nátlačok z nákladu 99), 24,5x32,5 cm, značené vpravo dole „Peter Kľúčik 1993“
1985, lept na papieri (5. nátlačok z nákladu 50),14x10,5 cm, značené vpravo dole „P. Kľúčik 85“
1992, litografia na papieri (autorský nátlačok 3/20), 27x22,5 cm, značené vpravo dole „Peter Kľúčik 92“
1986, lept na papieri (38. nátlačok z nákladu 100), 15,5x9,5 cm, značené vpravo dole „P. Kľúčik 1986“
1985, lept na papieri (26. nátlačok z nákladu 50), 21x15 cm, značené vpravo dole „P. Kľúčik 1985“
1991, pastel na papieri, 65x50 cm, značené vpravo dole „Stopiak 91“
kolorovaná serigrafia na papieri (25. nátlačok z nákladu 40), 36x29 cm, značené vpravo dole „F. Kudláč“
kolorovaná serigrafia na papieri (44. nátlačok z nákladu 50), 36,6x30 cm, značené vpravo dole „F. Kudláč“
kolorovaná serigrafia na papieri (3. nátlačok z nákladu 50), 37,2x30 cm, značené vpravo dole „F. Kudláč“
kolorovaná serigrafia na papieri (10. nátlačok z nákladu 50), 37x30 cm, značené v strede dole „F. Kudláč“
1994, farebná ručne dokolorovaná litografia na papieri (43. nátlačok z nákladu 60), 60x43,5 cm, značené vpravo dole „F. Kudláč 94“