litografia na papieri, 8x6 cm, značené vpravo dole v doske „M. B.“
litografia na papieri, 7,3x5 cm, značené vpravo dole v doske „M. B.“
litografia na papieri, 9,5x8 cm, značené vpravo dole v doske „G“
kresba ceruzou na papieri, 15x11 cm, značené vpravo dole „G“
kresba ceruzou, farebnými ceruzami na papieri, 21x14 cm, značené vľavo dole „Galanda“
1968, farebná serigrafia na papieri, 23x17 cm, značené vstrede dole „Ľudovít Fulla“
tlač na papieri, 10,5x15 cm, na zadnej strane podpis „Ľudovít Fulla“
1923, pastel na papieri, 45x31 cm, značené vpravo dole „J. Alexy“
1920, olej na plátne, 86x66 cm, značené vľavo dole „Alexy 920“
1949, olej na lepenke, 28,5x42 cm, značené vpravo dole „M. A. B.“
Na zadnej strane diela autorský štítok a štítok SFVU Dielo.
1964, drevorez na papieri, 30x19,5 cm, značené vpravo dole „I. Weiner-Kráľ 64“
1947, olej na plátne, 50x61 cm, značené vľavo dole „I. Weiner-Kráľ 47“
1972, kombinovaná technika na papieri, 28x19,5 cm, značené vľavo dole „Sanbo“
farebný linoryt na papieri (187. nátlačok z nákladu 200), 24x16 cm, značené vpravo dole „Jaroslav Votruba“
1964, farebný linoryt na papieri (76. nátlačok z nákladu 200), 16x24 cm, značené vpravo dole „Jaroslav Votruba“
farebný drevorez na papieri, 20x18 cm, značené vpravo dole „J. Votruba“