1989, bronz (1. originálny odliatok), výška 30 cm, neznačené
Na spodnej strane štítok.
1994, olej na kartóne, 13x17 cm, značené vpravo dole „MP 94“
1995, olej na kartóne, 13x17 cm, značené vpravo dole „MP 95“
1995, olej, enkaustika na sololite, 40x30 cm, značené vpravo hoe „OJ 1995“
1973, linorez na papieri, 20x8,5 cm, značené v strede dole „V. Hložník 73“
2000, tempera na papieri, 15x10,5 cm, značené vpravo dole „VK2000“ a v strede dole „VK“
kombinovaná technika na papieri, 44x20 cm (21x15 cm ks), značené každé ceruzou „Mudroch“
maľovaná glazovaná keramika, výška 23 cm, značené na spodnej strane „FK. ST.“