okolo 1900, olej na plátne, 37x23 cm, neznačené
Na zadnej strane diela pozostalostný štítok a pečiatka z roku 1932.
1901, olej na kartóne, 43x53 cm, značené vpravo dole „Stetka Gyula“
olej na maliarskej lepenke, 23,5x29 cm, značené vpravo dole „Gyurkovits“
1935, olej na plátne, 80x60 cm, značené vpravo dole „Gyurkovits 1935“
olej na maliarskej lepenke, 10x12 cm, značené vpravo dole „Balogh J.“
olej na maliarskej lepenke, 15x19 cm, značené vpravo dole „Balogh“, vpravo hore „B. J.“
pastel na papieri, 78x102 cm, značené vľavo dole ,,A. Kajlich"
olej na plátne, 18x71 cm, značené vpravo dole „A. Kajlich“
akvarel, ceruza na papieri, 34x46 cm, značené vľavo dole „Csordák“
olej na plátne, 52x63,5 cm, značené vpravo dole dvakrát „Kollár“
olej na lepenke, 23,5x31 cm, značené vľavo dole „Czolder D.“
olej na kartóne, 21,5x33,5 cm, značené vpravo dole „Rákosi E.“
olej na lepenke, 48x60 cm, značené vpravo dole „Jasusch“
Dielo pochádza z pozostalosti maliara Ladislava Čemického.
1967, tlač na papieri, 15x10,5 cm, na zadnej strane podpis „Martin Benka“ a autorská pečiatka M. Benku
litografia na papieri, 17x12 cm, značené vpravo dole v doske „M. B.“
kresba perom tušom, kolorovaná akvarelom na papieri, 12x18 cm, značené vpravo dole „M. B.“
kresba perom tušom, kolorovaná akvarelom na papieri, 29x7 cm, značené vpravo dole „M. B.“
kresba perom tušom, kolorovaná akvarelom na papieri, 16x18 cm, značené vľavo dole „M. B.“