2006, olej na plátne, 45x45 cm, značené vpravo dole „Stankovič 2006“
2019, akryl na plátne, 91,5x72,5 cm, značené vpravo dole „J. Piačková 2019“
2020, akryl na plátne, 70x50 cm, značené vpravo dole „Igor Piačka 2020“
1991, olej na plátne, 85x85 cm, značené vpravo dole „F. Lipták“
2000, olej na lepenke, 60x49,5 cm, značené vľavo dole „Vilhard“
1991, akvarel na papieri, 15x20 cm, značené vpravo dole „Kurucová 91“
2009, kombinovaná technika na plátne, 80x80 cm, značené na zadnej strane „Erik Binder“
2018, kombinovaná technika na plátne, 100x60 cm, značené na zadnej strane „Erik Binder“
2003, kombinovaná technika na papieri, 24x18 cm, značené na zadnej strane
1996, serigrafia na papieri (35. nátlačok z nákladu 150), 21x15 cm, značené vpravo dole „S. Sekelová 96“
2019, olej na plátne, 110x135 cm, značené vľavo dole „Srna 19“
akvarel na papieri, 20x29 cm, značené vpravo dole „Neogrády A.“
olej na maliarskej lepenke, 17x22 cm, značené vľavo dole „Kotász K.“
olej na plátne, 42x34 cm, značené vpravo dole „Horváth G. A.“
1934, olej na plátne, 80x59 cm, značené vpravo dole „Heizer G. 934“
akvarel na papieri, 32x23 cm, značené vpravo dole poločitateľne
olej na maliarskej lepenke, 40x31 cm, značené vpravo hore „Erdélyi J.“
olej na lepenke, 38x42 cm, značené vpravo dole „Székházy“