kresba sépiou na papieri, 23x39 cm, značené vpravo dole „M.A.B.“
1923, pastel na papieri, 45x31 cm, značené vpravo dole „J. Alexy“
1955, drevoryt na papieri, 15,9x14,1 cm, značené vpravo dole „Ľ. Fulla“
1955, drevoryt na papieri, 10x12,2 cm, značené vpravo dole „Ľ. Fulla“
1949, kresba tušom, akvarelom na papieri, 30x22 cm, značené vľavo dole „Mudroch 49“
1976, tempera na papieri, 43x33 cm, značené vľavo dole „Lőrincz“
1941, akvarel na papieri, 60x87,5 cm, značené vľavo dole „Hložník 41“
1985, drevorez na papieri (autorský nátlačok), 90x51 cm, značené vľavo dole „V. Hložník 85“
1975, tempera na papieri, 40x29 cm, značené vľavo dole „Š. Bednár 75“
olej na maliarskej lepenke, 18,5x38 cm, značené vpravo dole „Lehotský Eugen“
1967, olej na lepenke, 31,5x45,2 cm, značené vľavo dole „D. Milly 67“
Na zadnej strane diela niekoľko rôznych štítkov.
1967, olej na lepenke, 31x43 cm, značené vľavo dole „D. Milly 67“
Na zadnej strane diela niekoľko rôznych štítkov, aj štítok SFVU Dielo.
1945, kresba sépiou na papieri, 60x38 cm, značené vľavo dole „V. Chmel 45“
1967, olej na plátne, 75x100 cm, značené vpravo dole „F. Hložník 67“
1965, kresba perom tušom na papieri, 31,5x43,5 cm, značené vpravo dole „F. Hložník 65“
1975, tempera na papieri, 60x47 cm, značené vpravo dole „F. H. 75“
1975, tempera na papieri, 60x47 cm, značené vstrede dole „F. H. 75“
okolo 1980, pastel na papieri, 34x26,5 cm, značené vpravo dole „F. K.“