kresba ceruzou na papieri, 16x16 cm, značené vľavo dole „M. Laluha“
olej na plátne, 40x46 cm, značené vpravo dole „M. Laluha“
kresba perom tušom na papieri, 60x42 cm, značené vľavo dole monogramom
1982, lept, mezzotinta, suchá ihla na papieri (autorský nátlačok), 39,7x29,9 cm, značené vpravo dole „A. Brunovský 982“
1979, lept na papieri , 9,9x7,5 cm, značené vstrede dole „A. Brunovský“
olej na plátne, 56x41,5 cm, značené vpravo dole „T. Mousson“
1918, olej na plátne, 33x44 cm, značené vpravo dole „Mousson J. Tivadar 1918“
1903, olej na plátne, 40x60 cm, značené vľavo dole „Moczik Felician 1903“
1903, olej na plátne, 39x61,5 cm, značené vľavo dole „Moczik Felician 1903“
olej na dreve, 20x26 cm, značené vpravo dole „Czölder D.“
olej na lepenke, 38x42 cm, značené vľavo dole poločitateľne
kresba tušom akvarelom na papieri, 15x36 cm, značené vľavo dole „Marx“
kresba pastelom, farebnými ceruzami na papieri, 16,5x16,5 cm, značené vľavo dole „M. B.“
kresba perom tušom, kolorovaná akvarelom a farebnými ceruzami na papieri, 9,2x20,2 cm, značené vpravo dole „M. B.“