1995, olej na kartóne, 24,5x35 cm, značené vpravo dole „Prukner 95“
1975, olej na plátne, 50x68 cm, značené vpravo dole „Čaplovics P.“
1980, olej na dreve, 35x42 cm, značené vpravo dole nečitateľne
1975, olej na kartóne, 50x35 cm, značené vpravo dole „Trepáč 1975“
1969, olej na preglejke, 89x37 cm, značené vľavo dole „Trepáč“
olej na sololite, 37x58 cm, značené vstrede dole „ZBK“ a na zadnej strane
1985, olej, kombinovaná technika na sololite, 32x58 cm, značené vpravo dole „ZBK 85“
1985, olej na dreve, 60x30 cm, značené vstrede „ZBKuľhavý 85“
1983, olej na sololite, 18x25 cm, značené vpravo dole „Hrtús 83“
1985, olej na plátne, 35,5x30 cm, značené vpravo dole „Hrtús 85“
1984, olej na maliarskej lepenke, 35x50 cm, značené vpravo dole „Horyna 84“
kresba tušom štetcom na papieri, 49x33 cm, značené vpravo dole „M. Čunderlík“
1988, kombinovaná technika na papieri, 29,5x21 cm, značené vľavo dole „V. Bombová“