olej na preglejke, 46x33 cm, značené vpravo dole „Kudláč“
olej na preglejke, 21x18 cm, značené vľavo dole „Kudláč“, vpravo dole „F. K.“
1963, olej na sololite, 80x50 cm, značené vľavo dole „Kudláč“
1963, olej na sololite, 80x38,5 cm, značené vpravo dole „Kudláč“
1940, olej na dreve, 84x96 cm, značené vpravo dole „Krutek 40“
olej na kartóne, 30x41 cm, značené vstrede dole „Staudt“
Na zadnej strane diela štítky SFVU Dielo a výstavný štítok.
1975, kombinovaná technika na maliarskej lepenke, 36x52,5 cm, neznačené
1967, linoleoryt na papieri (199. nátlačok z nákladu 200), 29,5x19,5 cm, značené vpravo dole „Kvasnica 1967“
1970, suchá ihla na papieri, 20x14 cm, značené vpravo dole „Droppa“
1959, pastel na papieri, 34x43,5 cm, značené vpravo dole „Ľudovít Križan 1959“
1939, olej na dreve, 22x31 cm, značené vľavo dole „F. V. Podolay 1939“
1944, akvarel na papieri, 34x43,5 cm, značené vľavo dole „Krupec 1944“
1947, olej na kartóne, 34x59 cm, značené vpravo dole „Szabó Gyula“
1976, akvarel na papieri, 23x32 cm, značené vpravo dole „Čemický 976“
akvarel na papieri, 44x60 cm, značené vpravo dole „Ladislav Čemický“
1964, akvarel na papieri, 41,5x60 cm, značené vpravo dole „L. Čemický 964“