olej na plátne, 80x60 cm, značené vpravo dole „Bernath J.“
linoleorez na papieri (4. nátlačok z nákladu 15), 16x41 cm, značené vpravo dole „Pap Gyula“
lept na papieri (50. nátlačok z nákladu 50), 11,5x10 cm, značené vpravo dole „Tarjáni Jenö“
lept na papieri (20. nátlačok z nákladu 50), 9,5x17 cm, značené vpravo dole „Tarjáni Jenö“
lept, akvatinta na papieri, 38x28,3 cm, značené vpravo dole „Würtz“
1975, lept na papieri (50. nátlačok z nákladu 100), 43x16,5 cm, značené vpravo dole „Sáros András Miklós 1975“
1878, kresba ceruzou na papieri, 5,5x4,8 cm, značené vpravo dole „A. W.“
akvarel na papieri, 43x53 cm, neznačené, okruh Vojtěcha Hynaisa
1955, olej na plátne, 40x50 cm, značené vpravo dole „K. Zápeca“
Na zadnej strane diela autorské razítko.
1938, olej na plátne, 48x44 cm, značené vpravo dole „M. Kesl 38“
1963, uhoľ, hnedá krieda, sépia na papieri, 35x45 cm, značené vpravo dole „K. Srp“, „K. S. 63“
olej na plátne, 65x55,5 cm, značené vpravo dole „B. Berghauer“
olej na plátne, 54x66 cm, značené vpravo dole „B. Berghauer“
olej na plátne, 66x75 cm, značené vpravo dole „Lolek St.“
Vyvolávacia cena: 1 600,- eur
litografia na papieri, 25,5x20,5 cm, značené vľavo dole v doske „Kupka“
lept, suchá ihla na papieri, 29x23 cm, značené vpravo dole „Konůpek“
kresba tušom, akvarelom na papieri, 21x14 cm, značené vľavo dole „Zábranský“
1987, olej na preglejke, 19x15 cm, značené vľavo dole „M. Kuklová 87“
Na zadnej strane diela štítok Dílo.