25. jarná aukcia (výsledky aukcie)
Štvrtok, 21.5.2020, 14:00:00
Galéria Art Invest
1996, koláž, akryl na plátne, 110x130 cm, značené vpravo dole ,,M. Komáček 96"
800,00 €
1 500,00 €
2017, akryl na kartóne, 100x70 cm, značené vpravo dole ,,Veselý 17"
150,00 €
akvarel, gvaš na papieri, 32x45 cm, značené vpravo dole ,,M.A.B."
950,00 €
1 000,00 €
2012, olej na plátne, 30x30 cm, značené na zadnej strane diela
350,00 €