1956, akvarel na papieri, 44,3x60 cm, značené vľavo dole „Lad. Čemický 956“
1943, akvarel na papieri, 42,5x58,5 cm, značené vpravo dole „Čemický 943“
1962, olej na maliarskej lepenke, 30,5x23 cm, značené vpravo dole „St. 62“
1969, olej na maliarskej lepenke, 25x35 cm, značené vpravo dole „St. 69“
1958, olej na plátne, 50,5x65,5, značené vpravo dole „M. Tvrdoň 58“
kresba fixkami na papieri, 14x6,5 cm, neznačené
Dielo pochádza z rodiny maliara.
kresba fixkami na papieri, 14x26 cm, neznačené
1946, akvarel na papieri, 8,5x21,5 cm, značené vpravo dole „Doboš“
kombinácia grafických techník na papieri (autorský list), 61,5x60 cm, značené vpravo dole „A. Doboš“
koláž, kombinácia grafických techník na papieri, 56x89 cm, neznačené
kombinácia grafických techník na papieri (1. nátlačok z nákladu 6), 66x49,5 cm, značené vpravo dole „A. Doboš“
1958, olej na kartóne, 48x36 cm, značené vľavo hore „A. K. 58“
1949, drevorez na papieri (9. nátlačok z nákladu 15), 43x32 cm, značené vpravo dole „Ernest Zmeták 1949“
1963, ručne kolorovaný drevorez na papieri (8. nátlačok z nákladu 15), 43,5x21 cm, značené vpravo dole „Ernest Zmeták 1963“
1959, drevorez na papieri (10. nátlačok z nákladu 20), 63x25 cm, značené vľavo dole „Orest Dubay 1959“
1975, olej na sololite, 42x33 cm, značené vpravo hore „GJ“