1992, olej na sololite, 42x60 cm, značené vpravo dole „B. Obrovský 92“
1982, litografia na papieri, 19x13,5 cm, značené vpravo dole „František 82“
1982, kombinovaná technika, prstokresba na papieri, 49,5x40 cm, značené vstrede dole „Adriena Šimotová 82“
Dielo pochádza z významnej súkromnej zbierky.
farebná fotografia na papieri, 50x53 cm, značené vpravo dole „Jan Saudek“
K dielu je priložený autorský certifikát.
1998, farebný lept na papieri (5. nátlačok z nákladu 70), 59x49 cm, značené vpravo dole „Hana Čápová 98“
1989, lept, suchá ihla na papieri (65. nátlačok z nákladu 70), 64x49 cm, značené vpravo dole „Hana Čápová 89“
2018, kombinovaná technika na plátne, 100x70 cm, značené vpravo dole „Vavříček 18“
1943, bronz (neskorší odliatok), výška 103 cm, značené dole na podstavci „Jaroslav Horejc 1943“
olej na lepenke, 31x42 cm, značené vľavo dole „H. Darnaut“
olej na plátne, 55x68,5 cm, značené vľavo dole „P. Toretti“
olej na plátne, 77x50,5 cm, značené vľavo dole nečitateľne
olej na lepenke, 54x36 cm, značené vpravo dole „M. Neugebauer“
1933, olej na plátne, 50x38 cm, značené vpravo hore „H. Benjamin 1933“
1964, litografia na papieri (23. nátlačok z nákladu 27), 46,5x55 cm, značené vpravo dole „Tom Krestesen 64“
čiernobiela fotografia, 60x40 cm, značené vľavo dole v tlači „Taras“