1983, lept na papieri (96. nátlačok z nákladu 100), 32x24,5 cm, značené vpravo dole „Dušan Polakovič 83“
2009, suchá ihla na papieri (autorský nátlačok), 17x12,3 cm, značené vpravo dole „Dušan Polakovič 2009“
1994, lept na papieri (11. nátlačok z nákladu 100), 64x49 cm, značené vpravo dole „Dušan Polakovič 94“
1984, suchá ihla na papieri (autorský nátlačok), 14x10,5 cm, značené vpravo dole „Petele Fr. 1984“
1990, olej na plátne, 65x65 cm, značené vpravo dole „M. Prešnajder 90“
2006, olej na plátne, 80x60 cm, značené vľavo dole „Kudláč 06“
1988, serigrafia na papieri (27. nátlačok z nákladu 70), 18x15 cm, značené vpravo dole „T. Kolenčíková 88“
1993, kombinovaná technika na plátne, 45x45 cm, značené vľavo dole „Pavle 93“
1987, ciba, 40x30 cm, značené vpravo dole „F. Nemec 87“
Zo zadnej strany diela štítok SFVU Dielo.
1997, kombinovaná technika na dreve, 39x30 cm, značené vľavo dole „S. I. 97“
Na zadnej strane diela autorský prípis.
1997, epoxyd (47/300), 9,5x7,5 cm, značené vľavo dole „S. Ilavský 97“
1985, litografia na papieri (13. nátlačok z nákladu 30), 32x24 cm, značené vpravo dole „Gabriel Štrba ml. 85“
2009, olej na plátne, 70x90 cm, značené vpravo dole „Benca 2009“
1987, olej na plátne, 85x90 cm, značené vpravo dole „87 Brunovský“
2005, olej na dreve, 89x61,5 cm, značené vpravo dole „Stankovič 2005“
2006, olej na lepenke, 38x28 cm, značené vpravo dole „Stankovič 2006“
2007, olej na plátne, 50x45 cm, značené vpravo dole „Stankovič 2007“