1974, olej na lepenke, 34x90 cm, značené vpravo dole „V. Vestenický 1974“
olej na maliarskej lepenke, 30,5x43,5 cm, značené vpravo dole „Cpin“
1982, kombinovaná technika na papieri, 65x90 cm, značené vľavo dole „J. Šturdík/1982“
1969, litografia na papieri (autorský nátlačok), 56x40 cm, značené vpravo dole „J. Baláž 69“
1980, olej na sololite, 36x51 cm, značené vpravo dole „Paulovič“
1971, olej na sololite, 22x51 cm, značené vpravo dole „Paulovič“
olej na kartóne, 57x38 cm, značené vpravo dole „E. Paulovič“
olej na plátne, 39x41 cm, značené vľavo dole nečitateľne
1949, kombinovaná technika na maliarskej lepenke, 22x32,5 cm, značené vpravo dole „Ružbacký 949“
1998, olej na lepenke, 33x47 cm, značené vľavo dole „A. Smažil“
1976, akvarel na papieri, 33x90 cm, značené vľavo dole „A. Smažil“
1991, olej na lepenke, 24x52 cm, značené vpravo dole „A. Smažil“
olej na lepenke, 15x40 cm, značené vpravo dole „A. Smažil“
1998, olej na plátne, 80,5x55,5 cm, značené vľavo dole „Ján Ilavský 98“
1991, olej na kartóne, 25x35 cm, značené vľavo dole „Prukner 91“
1997, olej na kartóne, 25x35 cm, značené vľavo dole „Prukner 97“