1968, olej na preglejke, 49x34 cm, značené vpravo dole „Kudláč“
1962, olej na sololite, 47x70 cm, značené vpravo dole „Kudláč“
Publikované: Bachratý, B.: František Kudláč, Palas 1976, Bratislava, obr. 34
1980, pastel na papieri, 43x62 cm, značené vpravo dole „Kudláč“
1956, akvarel na papieri, 41x57 cm, značené vľavo dole „L. Čemický 956, Sopot“
1975, akvarel na papieri, 41x57 cm, značené vľavo dole „L. Čemický 975, Orava“
kresba štetcom tušom na papieri, 23x43 cm, značené vpravo hore „St.“
1967, olej na plátne, 62x97 cm, značené vpravo dole „J. Chovan 1967“
Na zadnej strane diela 2 štítky SFVU Dielo.
1983, olej na plátne, 60x78 cm, značené vpravo dole „A. Doboš“
1956, olej na plátne, 39x50 cm, značené vpravo dole „Doboš 1956“
1973, olej na plátne, 50x62 cm, značené vpravo dole „Medveďová 73“
akvarel na papieri, 42x62 cm, značené vpravo dole „J. Berger“
1974, olej na maliarskej lepenke, 40x76 cm, značené vľavo dole „Vitovský“, vpravo hore nečitateľne „1974“
akvarel, tempera na papieri, 34x50 cm, značené vľavo dole „J. Šimovčiak“
tempera na papieri, 37x52 cm, značené vpravo dole „Ilečko“
1940, akvarel na papieri, 26x41 cm, neznačené
Na zadnej strane diela štítok.
1970-71, olej na plátne, 19x50,5 cm, značené vľavo dole „M. Medvecká“