gvaš na papieri, 26x40 cm, značené vľavo dole „M. A. B.“
1.polovica 30. rokov 20. storočia, olej na lepenke, 60x30 cm, značené vpravo dole „Bazovský“
olej na lepenke, 29x41,5 cm, značené vľavo dole „M. A. B.“
1924, olej na plátne, 32x38 cm, značené vpravo dole „Alexy 924“
pastel na papieri, 222x133 cm, značené vpravo dole „Janko+Šára Alexy“
1961, linoleoryt ručne kolorovaný akvarelom na papieri, 46,7x37,3cm, fullznačené vpravo dole „Ľ. Fulla“
linoleoryt na papieri (47. nátlačok z nákladu 100), 19x23 cm, značené vpravo dole „Ľ. Fulla“
linoleoryt na papieri (5. nátlačok z nákladu 100), 19x23,5 cm, značené vpravo dole „Ľ. Fulla“
akvarel na papieri, 20x28 cm, značené vpravo dole „I. Weiner Kráľ“
1990, gvaš, tempera, ceruza na papieri, 59x44 cm, neznačené, vľavo dole a vstrede hore autorská pečiatka, vstrede hore „90“
Dielo pochádza z rodiny maliara.
1961, olej na lepenke, 23x35 cm, značené vľavo dole „Jakoby 61“
akvarel na papieri, 89x61 cm, značené vpravo hore monogramom „EŠM“
1962, olej na preglejke, 29x43 cm, značené vľavo dole „Lehotský E. 62“
1946, linoleorez na papieri (6. nátlačok z nákladu 10), 17,6x11,6 cm, značené vľavo dole „V. Chmel 46“
1947, linoleorez na papieri (6. nátlačok z nákladu 10), 11x8 cm, značené vpravo dole „V. Chmel 47“