1981, olej na sololite, 22x44,5 cm, značené vľavo dole „V. K.“
1963, farebný linoleorez na papieri (12. nátlačok z nákladu 100), 40,5x52,5 cm, značené vpravo dole „Paštéka“
1968, pastel, ceruza, akvarel na papieri, 49x67 cm, značené vpravo dole „Paštéka 1968“
olej na dreve, 14x25 cm, značené vpravo dole „Gyurkovits“
olej na plátne, 35x45 cm, značené vpravo dole „Gyurkovits“
1925, olej na plátne, 45x57,5 cm, značené vpravo dole „Gyurkovits 1925“
1924, olej na plátne, 100x64 cm, značené vpravo dole „Munkácsy utan Gyurkovits 1924“
pastel na papieri, 44x57 cm, značené vľavo dole „Jasusch“
olej na maliarskej lepenke, 27x33cm, značené vpravo dole „Mousson“
1928, olej na kartóne, 26,5x33cm, značené vpravo dole „Mousson 1928“
1962, olej na lepenke, 49x59 cm, značené vpravo dole poločitateľne „Kollár 62“
olej na lepenke, 49x57,5 cm, značené vpravo dole „J. Kollár“
Na zadnej strane diela zvyšok štítku SFVU Dielo.
olej na plátne, 52x63,5 cm, značené vpravo dole dvakrát „Kollár“
Na zadnej strane diela pozostalostná pečiatka.
pastel na papieri, 39x27 cm, značené vpravo dole „Reichentál“
1947, olej na kartóne, 67x77 cm, značené vpravo dole „Reichentál 47“
Na zadnej strane diela štítok.
kresba tušom, akvarelom na papieri, 17x17,5 cm, značené vpravo dole ,,MB“
kresba tušom, akvarelom na papieri, 21x18.5 cm, značené vľavo dole ,,MB“
1942, drevoryt na papieri, 24x20,5 cm, neznačené
Na zadnej strane pečiatka vdovy Anny Bazovskej, manželky maliara.