1982, lept, mezzotinta, suchá ihla na papieri, 10,9x7,4 cm, značené vstrede dole „A. Brunovský“
1980, lept, mezzotinta, suchá ihla na papieri (autorský nátlačok), 25,5x17,8 cm, značené vpravo dole „A. Brunovský 1980“
1990, lept, mezzotinta, suchá ihla na papieri (21. nátlačok z nákladu 65), 19x13,1 cm, značené vpravo dole „A. Brunovský 1990“
1995, farebný lept, mezzotinta, suchá ihla na papieri, 9x10 cm, značené vpravo dole „A. Brunovský 1995“
1996, farebná kriedová litografia na papieri (62. nátlačok z nákladu 120), 40x30 cm, značené vpravo dole „A. Brunovský 1996“
1968, rôzne grafické techniky na papieri (126. nátlačok z nákladu 200), 42x30 cm, značené
linoleoryt ručne kolorovaný akvarelom na papieri, 11,5x15 cm, neznačené
1970, kresba farebnými perami na papieri, 17x23 cm, značené vpravo dole „M. Laluha, 26.8.1970“
kresba ceruzou na papieri, 21x21 cm, značené vstrede dole „M. Laluha“
kresba uhľom na papieri, 36x25 cm, značené vľavo hore „M. Laluha“
kresba ceruzou na papieri, 29x33 cm, značené vľavo dole „M. Laluha“
mastný pastel na papieri, 41x30 cm, značené vpravo dole „M. Laluha“
mastný pastel na papieri, 20x24 cm, značené vpravo dole „M. Laluha“
olej na lepenke, 38x20 cm, značené vľavo dole „M. Laluha“
Na zadnej strane diela signatúra.
1975, pastel na papieri, 29x42 cm, značené vpravo dole „M. Laluha 75“
olej na preglejke, 26x34,5 cm, značené vľavo dole „M. Laluha“
kombinovaná technika na papieri, 38x17 cm, značené vpravo dole „R. Krivoš“