1886, olej na plátne, 73,5x84,5 cm, značené vpravo dole „Hugo Charlemont 1886“
1922, olej na dreve, 61x79 cm, značené vpravo dole „A. D. Goltz 22“
1897, akvarel, beloba na papieri, 20x24 cm, značené vľavo dole „K. Zajíček 97“
olej na plátne, 80x60 cm, značené vpravo dole „Geiger R.“
olej na plátne, 68x99 cm, značené vpravo dole „E. BrennerMünchen“
olej na plátne, 91x148,5 cm, značené vpravo dole „Wilhelm Schneider“
1918, litografia na papieri, 27x17 cm, značené vpravo dole v doske „Egon Schiele 1918“
farebná serigrafia na papieri (24. nátlačok z nákladu 125), 50x35 cm, značené vpravo dole v doske „Andy Warhol“
2018, serigrafia, 39x29 cm, značené vpravo dole v doske „Banksy“
K dielu je priložený Certifikát edície.
2016, serigrafia, 70x50 cm, značené vstrede dole v doske „Banksy“