1903, olej na maliarskej lepenke, 35x48 cm, značené vpravo dole „Tomec, 10/7 03“
1926, patinovaná sadra, výška 21,5 cm, značené dole na boku „Toman 1926“
1940, olej na kartóne, 29x35 cm, značené vpravo dole „V. Toman 40“
olej na plátne, 51x70 cm, značené vpravo dole „Stehlík“
1884, olej na lepenke, 34x40 cm, značené vľavo dole „Alfred Heš 1884“
olej na plátne, 31x50 cm, značené vľavo dole „M. Kučera“
1927, olej na lepenke, 25x32 cm, značené vpravo dole „J. Křížková 927“
olej na plátne, 67x48 cm, značené vľavo dole „Vlad. Ralenovský“
akvarel, ceruza, farebné ceruzy, tuš na papieri, 28x28 cm, značené vľavo dole „F. Chrástek“
perforovaný papier, 10x20 cm, značené vstrede dole „Adriena“
Dielo pochádza zo súkromnej zbierky akad. mal. Rudolfa Filu.
1998, olej na plátne, 72x54 cm, značené vpravo dole „J. Jíra 98“