1957, linoleorez na papieri, 24,4x16,5 cm, značené vpravo dole „V. Ch.“
1957, linoleorez na papieri, 27,8x19 cm, značené vpravo dole „V. Ch.“
1948, kresba ceruzou na papieri, 18,7x18 cm, značené vpravo dole „V. Chmel 48“
1948, akvarelom kolorovaný drevorez na papieri (7. nátlačok z nákladu 24), 14x10cm, značené vpravo dole „V. Hložník 48“
1950, 1982, drevorez na papieri (1. nátlačok z nákladu 30), 22x15,5 cm, značené vpravo dole „V. Hložník 1950, 1982“
1949, tempera, gvaš na papieri, 16x45cm, značené vpravo dole „V. Hložník 49“
olej na plátne, 46x46 cm, značené vpravo dole „V. H.“
1985, tempera, gvaš na papieri, 29x88cm, značené vľavo dole „V. H.
1979, olej na kartóne, 62x58 cm, značené vpravo dole „V. Hložník 78“
1978, pastel na papieri, 44x30 cm, značené vpravo dole „V. H. 78“
1946, drevorez na papieri (7. nátlačok z nákladu 9), 16x18 cm, značené vľavo dole „Orest Dubay 1946“
1987, olej na maliarskej lepenke, 35x50 cm, značené vpravo dole „F. H. 87“
K dielu je priložený štítok SFVU Dielo.
1962, kresba uhľom na papieri, 51,5x53 cm, značené vľavo hore „Guderna 1962“
olej na preglejke, 37,5x60 cm, značené vpravo dole „Kudláč“
kombinovaná technika na papieri, 70x50 cm, značené vľavo dole „Kudláč“