1996, olej na kartóne, 40x55 cm, značené vpravo dole „A. Smažil“
1999, olej na kartóne, 39x54 cm, značené vpravo dole „A. Smažil“
1990, olej na kartóne, 27x13 cm, značené vpravo dole „Smažil“
1991, olej na kartóne, 22x26 cm, značené vpravo dole „A. Smažil“
1986, akvarel na papieri, 44,5x66 cm, značené vľavo dole „A. Smažil“
okolo 1957, olej na plátne, 60x69 cm, značené na zadnej strane „Ilavský“
olej na lepenke, 30x40 cm, značené vľavo dole monogramom
1952 , tempera na papieri, 38,5x51 cm, značené vľavo dole „Biacovský Št. 1952“
1979, olej na plátne, 72x92 cm, značené vľavo dole „M. Trembáč“
kombinovaná technika na papieri, 42x33 cm, značené vľavo dole „E. Bačík“
1982, olej, tempera na plátne, 76x91 cm, značené vpravo dole „Horecký 82“
1994, akvarel na papieri, 46x68 cm, značené vpravo dole „Horecký 94“