1973, olej, asambláž na preglejke, 37x27 cm, značené vpravo dole „Hontyová 73“
1983, suchá ihla na papieri (16. nátlačok z nákladu 20), 14,5x8,5 cm, značené vpravo dole „D. Polakovič 83“
1996, olej na plátne, 40x30 cm, značené vpravo dole „Hajko 96“
1993, lept na papieri (25. nátlačok z nákladu 99), 24x32 cm, značené vpravo dole „Peter Kľúčik 1993“
1996, lept na papieri (25. nátlačok z nákladu 100), 34x49,5 cm, značené vpravo dole „Peter Kľúčik 1996“
farebná litografia na papieri (24. nátlačok z nákladu 55), 49x65 cm, značené vpravo dole „F. Kudláč“
1994, pastel na papieri, 62x45 cm, značené vstrede hore „Ivan Pavle 94“
2007, olej, akryl na plátne, 150x180 cm, značené vpravo dole „Hlavatý 07“
2003, olej na maliarskej lepenke, 16x22,5 cm, značené vpravo dole „Zuzana B. 03“
2006, olej na plátne, 46x36 cm, značené vpravo dole „Stankovič 2006“
2007, olej, kombinovaná technika na plátne, 100x95 cm, značené vpravo dole „Stankovič 2007“
2017, olej, akryl na plátne, 136x102 cm, značené vpravo dole „Igor Piačka 2017“
2019, kombinovaná technika na plátne, 100x70 cm, značené vľavo dole „J. Piačková 2019“
1986, olej na plátne, 96x110, značené vľavo dole „S. Bubán 86“
olej na plátne, 30x20 cm, značené vstrede dole „Fero Lipták“
2014, olej na plátne, 105x135 cm, značené vpravo dole „Srna 14“
Na zadnej strane diela autorské štítky.