24. jesenná aukcia (výsledky aukcie)
Nedeľa, 24.11.2019, 14:00:00
Carlton hotel, Bratislava
1954, kresba rudkou na papieri, 42x27 cm, značené vpravo dole ,,3. VII. 54 A. Brunovský“
750,00 €
750,00 €
1926, linoryt ručne kolorovaný akvarelom na papieri (2. nátlačok z nákladu 100), 25x17 cm, značené na zadnej strane „Ľudo Fulla“
Ide o unikátny exemplár kompletného Fullovho súboru desiatich ex libris s osobným venovaním z roku 1927. Špeciálne pre obdarovanú autor akvarelom ručne dokoloroval jednotlivé linoryty, ktoré sa bežne objavujú len v čiernobielom prevedení. Súbor je ručne signovaný na zadnej strane obalu.
1 200,00 €
1 200,00 €
1999, olej na sololite, 23x20 cm, značené vpravo dole „ML 99“ a na zadnej strane
1 800,00 €