1991-1992, olej, lak na plátne, 120x100 cm, značené vstrede dole „Filo“
1983, koláž na papieri, 15x10 cm, značené vpravo dole „R. Fila“
Dielo pochádza zo súkromnej zbierky akad. mal. Rudolfa Filu.
1999, premaľba na papieri, 38x42,5 cm, značené vpravo dole „R. Fila 99“
farebná mezzotinta na papieri, 30x22 cm, značené vpravo dole „Viera Bombová“
1960, olej na kartóne, 99x70 cm, značené vpravo dole „J. Kočiš 60“
1978-9, farebná serigrafia, ofset na papieri (6. nátlačok z nákladu 15), 79x55,5 cm, značené vpravo dole „Mlynarčík 1978-9“
1977, objekt, 58x32 cm, 58x63 cm, značené vpravo dole „Mlynarčík“
2010, kombinovaná technika na sololite, 79x79 cm, značené vpravo dole „I. Schurmann MMX.“
1976, kombinovaná technika na sololite, 18x27 cm, značené vpravo dole „B. Z. Kuľhavý, Červený deň, 1976“
1977, kombinovaná technika na sololite, 9x16 cm, značené vľavo dole „ZBK 77“
1977, olej na sololite, 29x56 cm, značené vstrede „B. Z. Kuľhavý 1977“
1991, farebná serigrafia na papieri, 21x28 cm, značené vstrede dole „Jankovič“