1983, olej na plátne, 60x50 cm, značené vpravo dole „M. Medvecká 83“
1953, litografia na papieri (4. nátlačok z nákladu 10), 34,5x50 cm, značené vpravo dole „Št. Cpin“
1940, bronz, výška 29 cm, značené na boku „Kostka 1940“
1950, kresba perom tušom na papieri, 44x30 cm, značené vpravo dole „Lugs 50.XII.12.“
1991, akvarel na papieri, 21x14,5cm, značené vpravo dole „VK august 91“
Dielo pochádza zo súkromnej zbierky akad. mal. Rudolfa Filu.
2001, farebná serigrafia na papieri (13. nátlačok z nákladu 50), 25,5x25 cm, značené vpravo dole „T. Klimová 2001“
rudka na papieri, 13x21 cm, značené vpravo dole „Šturdík“
1951, akvarel na papieri, 44x60 cm, značené vľavo hore „J. Šturdík 1951“
1998, olej na plátne, 80,5x55,5 cm, značené vľavo dole „Ján Ilavský 98“
1978, olej na sololite, 34x37 cm, značené vpravo dole „Schillerová“
olej na sololite, 49,5x40 cm, značené vpravo dole nečitateľne
1971, olej na sololite, 52x40 cm, značené vpravo dole „Paulovič“
Na zadnej strane autorský štítok.
olej na maliarskej lepenke, 70x50 cm, značené vľavo hore „Vysočan“
olej na kartóne, 24,5x34,5 cm, značené vpravo dole „Ondruššek“