2015, akryl, olej na preglejke, 72,5x58 cm, značené vpravo dole „Bobota 15“
1975, olej na kartóne, 50x35 cm, značené vpravo dole „Trepáč 1975“
1969, olej na preglejke, 89x37 cm, značené vľavo dole „Trepáč“
1971, gvaš, akvarel na papieri, 27x22 cm, značené vpravo dole „Bilčík 71“
1983, olej na plátne, 47x98,5 cm, značené vpravo dole „Bilčík 83“
1970, tempera na plátne, 33x36,5 cm, značené vľavo dole „B. 70“
Na zadnej strane diela štítok.
1996, pastel na papieri, 19x24 cm, neznačené
Vyvolávacia cena: 80,- eur
1996, pastel na papieri, 19x24 cm, značené vľavo dole „Čechovský 96“
2001, olej na sololite, 40x30 cm, značené v strede dole „K. Ondreička 2001“
2000, olej na sololite, 40x30 cm, značené v strede dole „Karol Ondreička 2000“
1996, lept na papieri (31. nátlačok z nákladu 50), 32,5x48,5 cm, značené vpravo dole „Krl Ondreička 96“
1970, linoleoryt na papieri (autorský nátlačok), 44x39 cm, značené vpravo dole „Igor Rumanský 70“
1970, linoleoryt na papieri (9. nátlačok z nákladu 15), 44x39 cm, značené vpravo dole „Igor Rumanský 70“
1974, olej na plátne, 80x60 cm, značené v strede dole „J. Jelenek 74“
1977, litografia na papieri (7. nátlačok z nákladu 20), 36x27 cm, značené vpravo dole „Bočkay 77“
1992, lept, suchá ihla na papieri (autorský nátlačok), 50x32 cm, značené vpravo dole „Dušan Polakovič 1992“