1990, suchá ihla na papieri (autorský nátlačok), 14x9,8 cm, značené vpravo dole „Dušan Polakovič 90“
2009, suchá ihla na papieri (autorský nátlačok), 17x12,3 cm, značené vpravo dole „Dušan Polakovič 2009“
1995, lept, suchá ihla na papieri (4. nátlačok z nákladu 100), 20x15 cm, značené vpravo dole „Dušan Polakovič 95“
1997, lept, suchá ihla na papieri (autorský nátlačok), 14,5x9,5cm, značené vpravo dole „Dušan Polakovič 97“
1993, lept na papieri (15. nátlačok z nákladu 100), 27,5x31,5 cm, značené vpravo dole „Peter Kľúčik 1993“
1988, lept na papieri (18. nátlačok z nákladu 70), 50x64 cm, značené vpravo dole „Peter Kľúčik 1988“
1993, lept na papieri (47. nátlačok z nákladu 100), 21x36 cm, značené vpravo dole „Peter Kľúčik 1993“
2007, lept na papieri (128. nátlačok z nákladu 150), 15x14,5 cm, značené vpravo dole „P. Kľúčik 2007“
1985, lept na papieri (27. nátlačok z nákladu 50), 21x15 cm, značené vpravo dole „P. Kľúčik 1985“
1990, olej na sololite, 35x35 cm, značené vpravo dole „Galvánek 90“
2001, olej na sololite, 59x40 cm, značené vpravo dole „Galvánek 2001“
2016, kombinovaná technika na ručnom papieri, 28,5x38,5 cm, značené vpravo dole „Ivan Pavle 2016“
2015, kombinovaná technika na ručnom papieri, 38x38 cm, značené vpravo dole „Ivan Pavle 2015“
2012, kombinovaná technika na ručnom papieri, 38x28,5 cm, značené vpravo na boku „Ivan Pavle 2012, NY 251“
2018, olej na plátne, 60x50 cm, značené vľavo dole „Ivan Pavle 2018“
olej na plátne, 45x55,5 cm, značené vpravo dole „Dana Poláková“
1990, olej na kartóne, 53x38 cm, značené vpravo na boku „Szkukálek Lajos 1990“
1994, olej na kartóne, 41x38 cm, značené vľavo dole „Szkukálek Lajos 94“
1993, olej na kartóne, 70x96 cm, značené vstrede dole „Szkukálek Lajos 1993“
1991, olej, asambláž na plátne a lepenke, 100x70 cm, značené vľavo dole „D. Brunovský 91“