23. jarná aukcia umenia (výsledky aukcie)
Sobota, 18.5.2019, 14:00:00
Carlton hotel, Bratislava
bronz, mramorový podstavec, výška 98 cm, značené dolu „Ceretan“
400,00 €
420,00 €
olej na maliarskej lepenke, 51x41 cm, značené vľavo dole „G. Salay“
390,00 €
akvarel na papieri, 59x47 cm, značené vpravo dole monogramom
80,00 €
80,00 €
olej na maliarskej lepenke, 34,5x25 cm, značené vpravo dole "I. Weiner-Kráľ"
3 500,00 €
1991, kombinovaná technika na sololite, 20x15 cm, značené vpravo dole „KG“
350,00 €
olej na plátne, 28x34,5 cm, značené vľavo dole ,,Jaroslav Votruba"
170,00 €
170,00 €
1990, farebný lept, mezzotinta, suchá ihla na papieri (25. nátlačok z nákladu 65), 39,2x29,6 cm, značené vpravo dole "A. Brunovský 1990"
750,00 €
2 000,00 €