ručne maľovaná, glazovaná, pálená keramika, výška 20 cm, značené dole pod uchom „FK ST“
ručne maľovaná, glazovaná, pálená keramika, priemer 31,5 cm, značené na zadnej strane „F. K. ST.
pálená, maľovaná, glazovaná keramika, výška 11 cm, značené na spodnej strane monogramom
pálená, maľovaná, glazovaná keramika, výška 19 cm, značené na spodnej strane monogramom
ručne maľovaná, glazovaná, pálená keramika, priemer 31 cm, neznačené
1951, ručne maľovaná, glazovaná, pálená keramika, 32x35 cm, značené „ST 1951“
litografia na papieri, 8x6 cm, značené vpravo dole v doske „M. B.“
litografia na papieri, 7,3x5 cm, značené vpravo dole v doske „M. B.“
litografia na papieri, 8x5,5 cm, značené vpravo dole v doske „M. B.“
litografia na papieri, 17x12 cm, značené vpravo dole v doske „M. B.“
1931, litografia na papieri, 14,5x10,5 cm, značené vpravo dole v doske „MB“
kresba perom tušom, akvarelom na papieri, 9x19 cm, značené vpravo dole „M. B.“
kresba perom tušom, akvarelom, farebnými ceruzami na papieri, 15x11 cm, značené vpravo dole „M. B.“
kresba ceruzou, akvarelom, temperou na papieri, 22x31 cm, značené vľavo dole „M. A. B.“
Dielo pochádza priamo z rodiny maliara.
kresba tušom, akvarelom, temperou, belobou na papieri, 34,5x23,5 cm, značené vpravo dole „M. A. B.“
1.polovica 50. rokov 20. storočia, tempera na papieri, 17x24 cm, značené vľavo dole „M. A. B.“
50. roky 20. storočia, olej na kartóne, 41,5x29 cm, značené vľavo dole „M.A.B“
1.polovica 40. rokov, pastel na papieri, 31x45 cm, značené vpravo dole „J. Alexy“