1964, kameňorytina na papieri, 10x15,3 cm, značené vpravo dole „A. Brunovský 1964“
lept na papieri, 4,7x3,2 cm, značené vstrede dole „A. Brunovský 1988“
Dielo pochádza zo súkromnej zbierky akad. mal. Rudolfa Filu.
kameňorytina na papieri, 9,5x21,5 cm, značené vstrede dole „A. Brunovský 1990“
1994, farebný lept, mezzotinta, suchá ihla na papieri (48. nátlačok z nákladu 100), 29,5x20,5 cm, značené vpravo dole „A. Brunovský 1994“
1995, farebný lept, mezzotinta, suchá ihla na papieri (52. nátlačok z nákladu 120), 14,8x11,8 cm, značené vpravo dole „A. Brunovský 1995“
1988, lept, mezzotinta, suchá ihla na papieri, 10,3x7,8 cm, značené vstrede dole „A. Brunovský 1988“
1968, kriedová litografia na papieri, 15x22,5 cm, značené vpravo dole „A. Brunovský 1968“
1992, farebný lept, mezzotinta, suchá ihla na papieri (49. nátlačok z nákladu 100), 15,8x9,8 cm, značené vpravo dole „A. Brunovský 1992“
1981, lept na papieri, 9,7x7,4 cm, značené v strede dole „A. Brunovský“
1961, linoleoryt na papieri (3. nátlačok z nákladu 50), 16x19,5 cm, značené vpravo dole „M. Laluha 61“
1968, tuš, akvarel na papieri, 11,5x24 cm, značené vľavo dole „M. Laluha“
kresba ceruzou na papieri, 39,5x28 cm, značené vpravo dole „M. Laluha“
pastel na papieri, 19x22 cm, značené vpravo dole „M. Laluha“
okolo 2000, olej na kartóne, 15,5x24 cm, značené vľavo dole „M. Laluha“
1963, kresba ceruzou na papieri, 55x43,5 cm, značené vľavo na boku „M. Laluha 63“
1994, mastný pastel na papieri, 30x40 cm, značené vpravo dole ,,M. L.94"
1998, olej na lepenke, 28x37,5 cm, značené vpravo dole „M. Laluha“
mastný pastel na papieri, 27,5x31 cm, značené vľavo dole „M. Laluha“
mastný pastel, ceruza na papieri, 18x26 cm, značené vľavo hore „M. Laluha“