1935, olej na plátne, 35x38 cm, značené vpravo dole „Jul. Nemčík 35“
pastel na papieri, 63x46,5 cm, značené vľavo hore „Ilečko“
kombinovaná technika na papieri, 23,5x19 cm, značené vpravo dole „Mudroch“
olej na kartóne, 26,5x43,5 cm, značené vľavo hore „Mudroch“
olej na maliarskej lepenke, 47x35 cm, značené vľavo hore „Mudroch“
1940, akvarel na papieri, 21,5x16 cm, značené vpravo dole „V. Ch. 40 IV.“
1945, suchá ihla na papieri (6. nátlačok z nákladu 10), 24,5x15,5 cm
Vyvolávacia cena: 130,- eur
1943, akvarel na papieri, 43x58cm, značené vpravo hore „V. Hložník 43“
1975-81, linoleoryt na papieri (8. nátlačok z nákladu 100), 98x68 cm, značené vstrede dole „V. Hložník 1975-81“
1943, kresba perom, štetcom tušom na papieri, 26x18 cm, neznačené
1941, olej na plátne, 33x41,5 cm, značené vľavo dole „St. II.V.41“
1953, olej na kartóne, 20,5x29,5, značené vľavo dole „St. 53“
1976, olej na sololite, 19x35 cm, neznačené
Na zadnej strane diela štítok.