2013, olej na sololite, 143x91,5 cm, značené vľavo hore „Benca 2013“
2011, olej na plátne, 30x20 cm, značené vpravo dole „Stankovič 2011“
2007, olej na plátne, 70x70 cm, značené vpravo dole "Stankovič 07"
2006, olej na dreve, 86,5x33,5 cm, značené vpravo dole "Stankovič 2006"
olej na plátne, 60x40 cm, značené vstrede dole „Fero Lipták“
2018, akryl na plátne, 55x46 cm, značené vpravo dole „J. Piačková 2018“
2017, olej, akryl na plátne, 100x65 cm, značené vpravo dole „Igor Piačka 2017“
2017, olej, akryl, ceruza, koláž na plátne, 100x90 cm, značené vľavo dole „Igor Piačka 2017“
2011, kombinovaná technika na papieri, 21x26 cm, značené vpravo dole „Milan Lukáč“
kolorovaný lept, mezzotinta na papieri (autorský nátlačok), 29x24 cm, značené vpravo dole „Katarína Vavrová“
2012, olej na plátne, 20x30 cm, značené vpravo dole „Noon“, na zadnej strane „Petra Nováková-Ondreičková“
2012, olej na plátne, 20x30 cm, značené na zadnej strane „Petra Nováková-Ondreičková 2012“
2015, olej na sololite, 54x43 cm, značené na zadnej strane „Petra Nováková-Ondreičková“
2013-2015, olej na plátne, 120x95 cm, značené vpravo dole „Petra Nováková-Ondreičková 2013-2015“
2019, olej na plátne, 90x120 cm, značené vľavo dole „Srna 19“
2016, kombinovaná technika na plátne, 160x100 cm, značené na zadnej strane „M. Zlievsky 2016“
1939, 11 litografií na papieri (z pôvodných 20 ks), 32,3x24 cm, značené v doske
olej na kartóne, 51x66 cm, značené vpravo dole „Jos. Koudelka“
1925, pastel na papieri, 23,5x31 cm, značené vpravo dole „K. Boháček 1925“
1945, akvarel na papieri, 39x55 cm, značené vpravo dole „Foltýn 945“