22. jesenná aukcia (výsledky aukcie)
Sobota, 10.11.2018, 14:00:00
Carlton hotel, Bratislava
litografia na papieri, 30x18,5 cm, značené vpravo dole "Jar. Vodrážka"
50,00 €
1948, olej na plátne, 52x76 cm, značené vľavo hore nečitateľne
180,00 €
1936, akvarel na papieri, 43x60 cm, značené vľavo dole "Karel Toman 36"
150,00 €
240,00 €
okolo 1900, olej na plátne, 60x40 cm, značené vľavo dole "D. Skutezky", dobový rám
6 900,00 €
1997, olej na sololite, 60x40 cm, značené vpravo dole monogramom, na zadnej strane diela "V. Kompánek"
3 800,00 €
3 800,00 €
olej na plátne, 57x68 cm, značené vpravo dole "Tallós P."
2 500,00 €
2 500,00 €
2007, kombinovaná technika na dreve, 90x40 cm, značené vľavo na boku "Zimka"
1 800,00 €
1 800,00 €
2006, kombinovaná technika na sololite, 90x68 cm, značené v strede dole "Zimka"
1 900,00 €
1 900,00 €
2016, objekt sklo, výška 61 cm, značené dole ,,Zoričák Ján 2016"
11 000,00 €
11 000,00 €
olej na lepenke, 60x76 cm, značené vľavo dole ,,Jasusch"
K dielu je priložený posudok od PhDr. I.Jančára.
12 000,00 €
12 000,00 €