1943, grafika na papieri, 37x27 cm, značené vpravo dole v tlači „Marino 1943“
1960, grafika na papieri, 37x27 cm, značené vpravo dole v tlači „Marino 1960“
olej na plátne, 60x80 cm, značené vpravo dole „Andor Horváth Gy.“
2 kresby tušom a belobou, 27,5x23 cm, značené vstrede dole „Pólya T.“
1968, olej na preglejke, 40x50 cm, značené vpravo dole poločitateľne „68“
1903, olej na maliarskej lepenke, 35x48 cm, značené vpravo dole „Tomec, 10/7 03“
akvarel, beloba na papieri, 29x38,5 cm, značené vpravo dole monogramom SL
gvaš, akvarel na papieri, 15x10 cm, značené vľavo dole „Stroff“
1982, olej na kartóne, 50x40 cm, značené vpravo dole „Šrámek 82“
olej na kartóne, 29x40 cm, značené vpravo hore „F. Votruba“
Na zadnej strane diela štítok potvrdzujúci autorskú pravosť.
1933, pastel na papieri, 44x70,5 cm, značené vpravo dole „A. J. Volejníček 1933“
1965, akvarel na papieri, 21x30 cm, značené vpravo dole „J. E. Koula, 1965“
olej na voskovom papieri, 50x70 cm, značené vpravo dole „Dokoupil“