1936, olej na preglejke, 86x68 cm, značené vľavo dole „Max. Schurmann 1936“
pastel na papieri, 89x63 cm, značené vpravo dole „Belányi“
olej na plátne, 61x80 cm, značené vpravo dole „Gyurkovits“
olej na plátne, 45,5x34,5 cm, značené vľavo dole „A. Kocka“
olej na plátne, 100,5x79 cm, značené vpravo dole „Erdélyi“
1972, olej na plátne, 42x54 cm, značené na zadnej strane „I. Weiner-Kráľ 1972“
kresba perom tušom, kolorovaná akvarelom na papieri, 15x10,8 cm, značené vpravo dole „MB“
kresba perom tušom, kolorovaná akvarelom na papieri, 9,3x19,5 cm, značené vpravo dole „MB“
1934, litografia na papieri, 15x10 cm, neznačené, na zadnej strane pečiatka
1963, kolorovaná suchá ihla na papieri (21. nátlačok z nákladu 30), 16x11 cm, značené vpravo dole „Fulla“
pastel na papieri, 38x56 cm, značené vpravo dole „Palugyay“
1930, pastel na papieri, 25,5x35 cm, značené vpravo dole ,,Palugay 30", na zadnej strane „Palugyay, 1930“
olej na dreve, 19x28 cm, značené vpravo dole „A. Glod“
olej na maliarskej lepenke, 27x35 cm, značené vľavo dole „A. Glod“
1952, olej na plátne, 50x70 cm, značené vľavo dole „Majkut 52“
olej na plátne, 77,5x95 cm, značené na zadnej strane diela „J. Mudroch“
1942, olej na plátne, 57x42 cm, značené vpravo dole „Matejka“
olej na maliarskej lepenke, 12x21,5 cm, značené vľavo dole „Želibský“