1971, litografia na papieri (autorský nátlačok), 34x26 cm, značené vpravo dole „L. Križan 71“
1942, bronz, výška 28 cm, značené vľavo dolu „F. Štefunko 1942“
olej na maliarskej lepenke, 14x54 cm, značené vpravo dole „Krutek“
olej na maliarskej lepenke, 20x58 cm, značené vpravo dole „Krutek“
olej na maliarskej lepenke, 41,5x21,5 cm, značené vpravo dole „Krutek“
1962, olej na kartóne, 14x37 cm, značené vpravo dole „Paulovič“
1980, olej na sololite, 36x51 cm, značené vpravo dole „Paulovič“
1971, olej na sololite, 22x51 cm, značené vpravo dole „Paulovič“