1993, farebný lept, mezzotinta, suchá ihla na papieri (autorský nátlačok XXIX./XXXV.), 13x10,2 cm, značené vstrede dole „A. Brunovský 1993“
1991, lept, mezzotinta na papieri (XXII./XXXV.), 11,6x7,8 cm, značené vstrede dole „A. Brunovský“
1979, lept na papieri, 11,1x7,6 cm, značené vstrede dole „A. Brunovský“
Dielo pochádza zo súkromnej zbierky akad. mal. Rudolfa Filu.
1.polovica 70. rokov, olej na plátne, 55x43 cm, značené vľavo hore „M. Laluha“
1990, olej na plátne
70x110 cm
značené vstrede dole „M. Laluha“
farebná serigrafia na papieri (autorský nátlačok 2/20), 30x35 cm, značené vpravo dole „V. Kompánek“, vstrede dole monogramom
1972-73, tempera na papieri, 46x63 cm, značené vľavo hore „Paštéka 72-3“
1986, olej na plátne, 30x40,5 cm, značené vpravo hore „Paštéka 86“
1975, kresba tušom štetcom, perom na papieri, 35x50 cm, značené vľavo hore „Milan Paštéka 1975“
olej, asambláž na sololite, 65x87 cm, značené vstrede dole monogramom „AR“
olej na kartóne, 17x21,5 cm, značené vpravo dole „K. Spányi“
1913, olej na kartóne, 24,5x34 cm, značené vpravo dole „K. Spányi 13“