2012, akryl na sololite, 81x65 cm, značené vľavo dole „Š. B. 12“
1969, olej na plátne, 123x163 cm, značené vľavo dole „Š. Bobota 69“
1978-79, olej na plátne, 93x120 cm, značené vpravo dole „Nikolaj Feďkovič 1979“
1976, olej na plátne, 81x60 cm, značené vpravo dole „Šmaha 76“
1970, olej na plátne, 130x90 cm, značené na zadnej strane „Milan Rašla 1970“
1973, olej na plátne, 70x150 cm, značené vpravo dole „Choma 73“
1985, lept, suchá ihla na papieri (29. nátlačok z nákladu 55), 22x13,5 cm, značené vpravo dole „M. Čapka 1985“
1983, lept, suchá ihla na papieri (39. nátlačok z nákladu 70), 31,5x24 cm, značené vpravo dole „Dušan Polakovič 83“
2002, suchá ihla na papieri (6. nátlačok z nákladu 30), 10 x 9,5 cm, značené vpravo dole „Dušan Polakovič 2002“
2011, olej na preglejke, 100x66 cm, značené vpravo dole „Šabo 11“
1991, litografia na papieri (16. nátlačok z nákladu 20), 16x16,5 cm, značené vpravo dole „Peter Kľúčik 1991“
1991, serigrafia na papieri (8. nátlačok z nákladu 20), 15,5x16,5 cm, značené vpravo dole „Peter Kľúčik 1991“
1993, lept na papieri (21. nátlačok z nákladu 100), 20,5x36 cm, značené vpravo dole „Peter Kľúčik 1993“
1983, olej na plátne, 55x30 cm, značené vľavo dole „Smolák 83“
Zo zadnej strany autorský štítok.
1981, suchá ihla, lept na papieri (autorský nátlačok), 44x39 cm
1986, suchá ihla, lept na papieri (autorský nátlačok), 50x40 cm, značené vpravo dole „Stopiak 86“
kombinovaná technika na plátne, 100x100 cm, neznačené