suchá ihla na papieri (3. nátlačok z nákladu 9), 16x24 cm, značené vpravo dole „E. Nevan“
1958, linoleoryt na papieri (62. nátlačok z nákladu 200), 60x30 cm, značené vľavo dole „Orest Dubay 1958“
1966, farebný drevorez na papieri (20. nátlačok z nákladu 200), 48x31,5 cm, značené vpravo dole „Ernest Zmeták 1966“
1969, olej, koláž na sololite, 73x102 cm, značené vstrede dole „AM 69“
olej na sololite, 50x69 cm, značené vpravo dole „Balogh“
olej na maliarskej lepenke, 37x71 cm, značené vpravo dole „Balogh“
olej na maliarskej lepenke, 35x50 cm, značené vpravo dole „Balogh“
2. polovica 30. rokov, olej na plátne, 45x59 cm, značené vpravo dole „Kudláč a Tichý“
Proveniencia: dielo pochádza priamo z rodiny autora.
1964, olej, tempera na sololite, 42x30 cm, značené vpravo dole „Kudláč“
Na zadnej strane diela 2 štítky SFVU Dielo.
farebná litografia na papieri (24. nátlačok z nákladu 55), 49x65 cm, značené vpravo dole „F. Kudláč“