1972, pastel na papieri, 46x31,5 cm, značené vľavo dole „Spannerová 1972“
1969, akvarel na papier, 43x59 cm, značené vľavo dole „Lad. Čemický 969“
1967, akvarel na papier, 43x59 cm, značené vľavo dole „Lad. Čemický 967“
1961, akvarel na papier, 34x60 cm, značené vľavo dole „Lad. Čemický 961“
litografia na papieri (70. nátlačok z nákladu 150), 27,5x40 cm, značené vpravo dole „J. Fabíni“
olej na maliarskej lepenke, 96,5x18,5 cm, značené vľavo dole „Lea“
1935, olej na plátne, 50x60 cm, značené vľavo dole „F. V. Podolay 1935“
1947, pastel na papieri, 35x46 cm, značené vpravo dole „L. Križan 1947“
1943, pastel na papieri, 36x43 cm, značené vpravo dole „L. Križan 1943“
lept, suchá ihla na papieri (autorský nátlačok), 10x25 cm, značené vpravo dole „L. Križan“
lept, suchá ihla na papieri (autorský nátlačok), 14x16,5 cm, značené vpravo dole „L. Križan“
1971, litografia na papieri (199. nátlačok z nákladu 200), 31x24 cm, značené vpravo dole „L. Križan 71“
1971, litografia na papieri (autorský nátlačok), 34x26 cm, značené vpravo dole „L. Križan 71“