1935, pastel na papieri, 32x21 cm, značené vpravo dole „Dobrovolný Ferd. 35“
kombinovaná technika na papieri, 31x31 cm, značené vpravo dole „F. Malý“
1957, tempera na plátne, 53,5x81 cm, značené vľavo dole „F. Malý 57“
1960, olej na dreve, 21x21 cm, značené vpravo hore „D. Čý 60“
olej na kartóne, 27x35 cm, značené vľavo dole „Zdráhal“
gvaš na papieri, 32x50 cm, značené vľavo dole „Jaros. Zdrubecký“
olej na preglejke, 51x36 cm, značené vľavo dole „V. Štěpánek“
linoleoryt na papieri, 7x8 cm, značené vstrede dole „Sklenář“
akvarel, tuš na papieri, 20x29 cm, značené vpravo dole „F. Emler“
litografia na papieri, 11x9 cm, značené vstrede dole „Kamil Lhoták“
1974, litografia na papieri, 8x8 cm, značené vľavo dole v doske „Liesler 74“, vstrede dole ručne „Liesler 74“
olej na plátne, dublované na sololite, 30x25 cm, značené vpravo dole „Michálek“