1996, kombinovaná technika na plátne, 90,5x75 cm, značené vpravo dole „Sekela 96“
1994, kombinovaná technika na dreve, 35x25 cm, neznačené
1994, kombinovaná technika na dreve, 35x25 cm, značené vľavo dole „D. Krajčová 1994“
2003, olej na plátne, 60x40 cm, značené vpravo dole „Bodnár“
Na zadnej strane štítok Dielo.
1982-83, olej na plátne, 73x91,5 cm, značené na zadnej strane „Stano Černý 1982-3“
2007, olej na plátne, 60x50 cm, značené vpravo dole „Stankovič 2007“
2004, olej na preglejke, 49x39 cm, značené vpravo dole „Stankovič 2004“
1993, farebná litografia na papieri (autorský nátlačok), 29,5x20,5 cm, značené vpravo dole „Karol Félix“
2004, olej na plátne, 40x50 cm, značené vpravo dole „S. Trepač 04“
2007, olej na plátne, 50x60 cm, značené vpravo dole „S. Trepač 2007, II.“
2018, olej, akryl na plátne, 150x50 cm, značené vpravo dole „Igor Piačka 2018“
2017, akryl, asambláž na plátne, 70x50 cm, značené vľavo dole „J. Piačková 2017“