2005, akvarel na papieri, 32x42 cm, značené vpravo dole „A. Smažil“
1955, pastel na papieri, 16x28 cm, značené vľavo dole „J. Šturdík/55“
pastel na papieri, 42x65 cm, značené vľavo dole „Šturdík“ a „Šturdík J.“
1963, olej na sololite, 48x31 cm, značené vpravo dole „Antalová 63"
Dielo pochádza zo zbierky spoločnosti Allianz.
2012, litografia na papieri, 13x18 cm, značené vpravo dole ceruzou „R. M. 12“
1981, olej na maliarskej lepenke, 22x28 cm, značené vpravo dole „R. M. 81“
olej na lepenke, 12x20 cm, značené vľavo dole „R. M.“
1979, olej na sololite, 23x50 cm, značené vpravo dole „Paulovič“
1988, monotypia, tempera na sololite, 43,5x37 cm, značené vpravo dole „Jozef Beňo 88“
1956, monotypia na papieri, 30x18 cm, neznačené
1964, bronz, výška 49 cm, značené na podstavci „T. Baník 1964“
1974, patinovaná sadra, výška 50 cm, značené na podstavci „T. Baník 1974“
1985, patinovaná sadra, výška 36 cm, značené na boku „T. Baník 1985“
1944, akvarel na papieri, 26x28 cm, značené vpravo dole „V. K. 44“
1996, tempera na papieri dublované sololite, 60x42 cm, značené vpravo dole „A. Klimo“
1981, olej na maliarskej lepenke, 35x50 cm, značené vľavo dole „JP“
1995, olej na plátne, 40x30 cm, značené vľavo dole „Žilinčanová 95“
1987, olej na plátne, 100x60 cm, značené vpravo dole „Eckerdt 87“
1971, tempera, tuš na papieri, 21,5x15,5 cm, značené na zadnej strane „R. Fila 71“