drevoryt, kolorovaný akvarelom na papieri, 42x12 cm, značené vľavo dole „Š. Cpin“
1977, olej na lepenke, 83x28 cm, značené vpravo dole „E. Lazinovská 977“
olej na sololite, 26x46 cm, značené vpravo dole „E. Lazinovská“
1979, olej na plátne, 52x36 cm, značené vpravo dole „Doboš 79“
1934, akvarel na papieri, 30x40 cm, značené vpravo dole „J. Satin 1934“
pastel, akvarel na papieri, 40x30 cm, značené vpravo dole „Antušková“
1972, olej na maliarskej lepenke, 50x70 cm, značené vpravo dole „J. Chovan 1972“
1971, olej na lepenke, 63x25 cm, značené vpravo dole „V. Vestenický 1971“
2003, olej na kartóne, 39x40 cm, značené vpravo dole „A. Smažil“
2005, olej na kartóne, 25x25 cm, značené vpravo dole „A. Smažil“
2004, olej na kartóne, 45x35 cm, značené vľavo dole „A. Smažil“