1951, suchá ihla na papieri, 10x6,5 cm, značené vstrede dole „Tichý 51“
lept na papieri, 13,5x7,5 cm, značené vstrede dole „L. Jiřincová“
1981, kombinovaná technika na papieri, 40x29,5 cm, značené vstrede dole monogramom
kresba tušom na textile, 48x39 cm, začené vstrede dole „Dalibor“
Dielo pochádza zo súkromnej zbierky akad. maliara Rudolfa Filu.
farebná serigrafia na papieri (autorský nátlačok), 16,5x12,5 cm, značené vpravo dole „A. Born“
serigrafia na papieri (83. nátlačok z nákladu 114), 16x8,5 cm, značené vpravo dole „A. Born“
1986, farebná litografia na papieri (14. nátlačok z nákladu 70), 38x27 cm, značené vpravo dole „A. Born“
lept na papieri (111. nátlačok z nákladu 200), 33x23,5 cm, značené vpravo dole „A. Born“
2018, akryl na lepenke, 100x70 cm, značené vpravo dole „Veselý V.“
1976, lept, suchá ihla, mezzotinta na papieri (63. nátlačok z nákladu 70), 32,5x65,5 cm, značené vstrede dole „Anderle“
lept na papieri (33. nátlačok z nákladu 150), 12x10 cm, značené vstrede dole nečitateľne
1967, reliéfna tlač, akvatinta na papieri (9. nátlačok z nákladu 20), 53x74,5 cm, značená vpravo dole „Alena Kučerová 1967“
1968, reliéfna tlač, akvatinta na papieri (9. nátlačok z nákladu 20), 53,5x76 cm, značená vpravo dole „Alena Kučerová 1968“
1980-82, kombinovaná technika, asambláž na papieri, 40,3x36 cm, značené na zadnej strane „Milan Knížák 1980-82“
1999, kombinovaná technika na sololite, 44x32 cm, značené vľavo dole „Boris Jirků 99“
kombinovaná technika na plátne, 20x25 cm, značené vpravo dole „Z. Höhmová“
2009, olej na sololite, 64x61 cm, značené na zadnej strane diela
litografia na papieri, 17,5x12 cm, značené vpravo dole „M. Švabinský“
1956, drevorez na papieri (186. nátlačok z nákladu 200), 26x23 cm, značené vľavo dole „Orest Dubay 1956“