1910, olej na lepenke, 21x27 cm, značené vpravo dole „O. Bubeníček 10“
1897 , lept na papieri, 18,5x32 cm, značené vpravo dole „Emil Orlik 97“
pastel na papieri, 43x32 cm, značené vpravo dole „J. Koudelka“
1934, olej na plátne, 91x48 cm, značené vpravo dole „A. Mikulášek 1934“
lept, akvatinta na papieri, 23x17 cm, značené vpravo dole „Emil Filla“, vľavo dole v doske „E. F.“
lept, akvatinta na papieri, 8,6x12,3 cm, značené vpravo dole „Emil Filla
1937, suchá ihla na papieri (11. nátlačok z nákladu 306), 40x31,5 cm, značené vpravo dole „Emil Filla 37“, vpravo dole v doske „E. F. 37“
lept na papieri, 17,5x12 cm, značené vpravo dole „VP“
Dielo pochádza z významnej zbierky na Slovensku.
lept na papieri, 21x15 cm, značené vľavo dole v doske „VP“
kresba ceruzou, akvarelom na papieri, 34x26 cm, značené vpravo dole iniciálami „PV“
1906, farebný lept na papieri, 14x12,5 cm, značené vľavo dole „V. Preissig 906“
akvatinta na papieri, 11,5x9,5 cm, neznačené
lept na papieri, 12x8,5 cm, značené vpravo dole „Vojt. Preissig“
1943, kresba rudkou, uhľom, tušom, akvarelom na papieri, 45,5x31,5 cm, značené vľavo dole „Konůpek 43“
1949, bronz, výška 32,5 cm, značené na zadnej strane „Otto Guttfreund 49“
lept, akvatinta na papieri, 14,5x13 cm, značené vpravo dole „T. F. Šimon“, vľavo dole autorskou pečiatkou, vľavo hore v doske monogramom
lept na papieri, 29x19,5 cm, značené vpravo dole „T. F. Šimon“, vpravo dole v doske monogramom
1957, litografia na papieri, 16x11,5 cm, značené vstrede dole „Tichý 57“