28. jesenná aukcia (výsledky aukcie)
Nedeľa, 28.11.2021, 14:00:00
.
okolo 1975-1980, olej na sololite, 22x27 cm, značené vľavo dole "M. Laluha"
1 600,00 €
1 600,00 €
po 1700, olej na plátne, 58x49 cm, neznačené
K dielu je priložený znalecký posudok PhDr. Ľubomíra Podušela, CSc.
12 000,00 €
ceruza, akvarel na papieri, 28x39 cm, značené vľavo dole “A. Weisz”
250,00 €
250,00 €